Trening albastru brodat barbat HEAVEN

800.00 lei

Golește

Men’s Sets – Oversized Hoodies & Track Pants

How to measure
To choose the correct size for you, measure your body as follows:
  • Waist:
    Measure around the narrowest part of your waist.
  • Length (Pants): 
    Measure the length from the top of the waistband to the desired hemline.
  • Hips: Measure across the hip area, this is in most cases 2 cm below the zipper.
    • Chest: 
      Measure around the fullest part of your chest.
    • Length (Hoodies): 
      Measure from the highest point of the shoulder to the desired hemline.

                                                 
SizeSMLXL
CHEST (HOODIE)108112116120
LENGTH (HOODIE FRONT)74767880
LENGTH (HOODIE BACK)80828486
WAIST (PANTS)64687272
HIPS (PANTS)114118122126
LENGTH (PANTS)99100101102
SKU: Nu se aplică Categorii: , Etichetă:

Free delivery for orders over 400 RON.

Usually the parcel is delivered within 3-5 working days.

Ask us a question

PHONE
Whatsapp
 

Descriere

Treningul set Hamza spune o poveste prin intermediul fiecarei piese. Atat hanoracul cat si pantalonul au fost probate pe mai multe siluete pentru a fi siguri ca stau bine pe oricine. Detaliile brodate, aspectul supradimensionat, materialele premium si finisajele impecabile certifica calitatea acestui produs.

Detalii şi funcţionalitate

  • Material dens
  • Manşete din patent rizat
  • Gluga petrecuta
  • Buzunar cu marsupiu
  • Pantalon cu snur in talie
  • Forma conica
  • Banda ajustabila la glezna
  • Broderie
  • Creat pentru confort
  • Garantie pe viata
  • Material calitativ
  • Eticheta cusuta pe produs

Culoare

  • Albastru cerulean

Compoziţie

  • 100% bumbac

Modelul poartă hanorac mărimea L, pantaloni mărimea M.

Model: 186 cm, 76  kg.

Informații suplimentare

Select Size

S, M, L, XL